24 lutego 2016 Udostępnij

Wyciskarka Angel, czy warto ją zakupić i czym się wybija nad konkurencję? cz I

Angel to pierwsza wyciskarka, która w całości przygotowana jest ze stali nierdzewnej i wykorzystuje nowoczesną technikę opartą na dwóch ślimakach. Nosi ona miano Rolls Royce'a, gdy chodzi o wyciskarki, ponieważ jest to rzeczywiście wyjątkowy sprzęt. Daje możliwość uzyskiwania dużej ilości soku. Po swojej pracy pozostawia praktycznie suchy miąższ. Wyciskarka jest polecana bardzo mocno do wszelkich leczniczych diet i sokowych terapii. Jej wydajność porównywana jest do najlepszych urządzeń, jakie kiedykolwiek powstały. Sprzęt wyróżnia się również tym, że przygotowany został w nim specjalny wsteczny bieg.

Gdy użytkownik wprowadzi do urządzenia za dużo różnych produktów i dojdzie do blokady wałków to urządzenie zacznie prowadzić biegiem wstecznym do cofnięcia i będzie można zator odblokować bardzo szybko. Takie zabezpieczenie chroni sprzęt przed zniszczeniem, ponieważ korpus jest zabezpieczony a jednocześnie również nie dojdzie do spalenia silnika. Bieg wsteczny może się uruchomić automatycznie, ale sami też możemy go praktycznie w każdym momencie włączyć, gdy pojawi się taka potrzeba. Firma produkująca urządzenie postarała się o wykorzystywanie do sprzętu doskonałe stali najwyższej jakości. To taka stal, która jest powszechnie stosowana na szeroką skalę. Przygotowuje się z niej różnorakie urządzenia AGD, garnki, noże a nawet narzędzia chirurgiczne. Ważne będzie także to, że ta stal wykazuje bardzo dobrą odporność na korozję, działanie kwasów czy wysokiej temperatury.

Dla czego warto zakupić wyciskarkę marki Angel? Oczywiście warto podkreślić, że biologicznie jest ona neutralna i nie będzie wchodzić w reakcje z różnymi innymi substancjami. Nie trzeba się również obawiać reakcji alergicznych. Badania wykazują, że stal nie wydziela substancji szkodliwych i nie będzie niszczyć składników odżywczych. Wyciskarka Angel może wyciskać dla nas sok przez zachowanie cennych enzymów oraz witamin. Składniki mineralne, które zawarte są w warzywach oraz owocach w nienaruszonej aktywnej formie, dlatego posiadają one własności odżywcze i lecznicze. Co więcej sok tak przygotowany będzie łatwo przyswajalny a to ma znaczenie dla naszego organizmu, który do trawienia całych warzyw musi zużywać dużo energii.

Bożena Roman

Dermatolog.